„Suchar” nie zostawia swoich! – Zespół Szkół Powiatowych w Przasnyszu wspiera Elę i Iwonę

Trwają zbiórki, na rzecz zmagających się z chorobą nowotworową, dwóch pań z naszego regionu: Elżbiety Łazickiej i Iwony Nieliwodzkiej. Proces leczenia jest kosztowny i przekracza ich możliwości finansowe. Na szczęście nie zostały z tym same. Historie poruszyły serca mieszkańców Przasnysza i okolic.

 

Obie panie są blisko związane z ZSP w Przasnyszu. Pani Ela jest przewodniczącą Rady Rodziców, a pani Iwona pracownikiem administracyjnym hali – lodowiska przy ul. Mazowieckiej. – Mają wśród nas wielu przyjaciół, którzy również postanowili wesprzeć zbiórki pieniężne.  W tym tygodniu, w dniach 5-6 czerwca, odbędą się kiermasze ciast. Słodkości będą do nabycia zarówno w szkole jak i w zaprzyjaźnionych instytucjach na terenie Przasnysza. Zaplanowany jest także charytatywny mini turniej siatkarski, w którym wezmą udział pracownicy ZSP, uczniowie oraz tegoroczni absolwenci szkoły – informuje Michał Mocek z Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu.

Szczegóły znajdują się na plakacie oraz na stronach internetowych ZSP.

Oprócz tego cały czas aktywnie działają licytacje internetowe. – Okazało się, że wśród nas jest wiele utalentowanych artystycznie osób, które przekazały swoje prace na aukcje. Można w ten sposób nabyć zarówno różnego rodzaju rękodzieła (rzeźby, prace malarskie, prace hafciarskie itp. jak i dzieła literackie! Cały czas pojawiają się nowe okazje. Wśród propozycji licytacji będą również Zestawy Fana ZSP (pamiątkowe kubki, medale, długopisy i innego rodzaju gadżety) – dodaje.

Znajdziemy je na Facebooku w grupach: Dla Iwonki i Licytacje dla Eli Łazickiej. Zapraszamy do wsparcia akcji. Każdy gest się liczy!

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments