Studiuj Zarządzanie kryzysowe na ULT

Uczelnia Lingwistyczno – Techniczna w Przasnyszu zaprasza na studia I stopnia na kierunku Zarządzanie kryzysowe prowadzone online.

 

Studia z zakresu zarządzania kryzysowego pozwalają na zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do skutecznego radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Program studiów obejmuje szereg zagadnień związanych z identyfikacją i analizą ryzyka oraz zarządzaniem kryzysami. Studenci uczą się technik zarządzania kryzysowego, takich jak planowanie awaryjne, przewidywanie zagrożeń, podejmowanie decyzji w warunkach stresu i nacisku czasu.

Czym wyróżnia się nasza uczelnia? Przede wszystkim zapewniamy wysoką jakość kształcenia metodą online oraz ciekawe i praktyczne podejście do nauki. Nasi doświadczeni wykładowcy są ekspertami w swojej dziedzinie i świetnie przygotowują naszych studentów do wyzwań jakie stawia współczesny rynek pracy.

Uwaga! Wszystkie osoby, które pracują w jednostce wojskowej 2.ORel Przasnysz wybierając specjalność zarządzanie kryzysowe będą mieć zaliczone praktyki (720 h) na podstawie realizacji programów.

Nasz program nauczania obejmuje również inne obszary zarządzania, oferując takie specjalności jak: zarządzanie kapitałem ludzkim, rachunkowość i finanse, marketing w social mediach, zarządzanie jakością a także zarządzanie w logistyce.

Dodatkowo, oferujemy spotkania biznesowe we współpracy z Edukacyjnym Inkubatorem Przedsiębiorczości w Zdziwóju.

Jeśli jesteś ambitny/a, przedsiębiorczy/a i ciekawi Cię zarządzanie, to studia na kierunku zarządzanie są właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu i zapisu na nasze studia na kierunku zarządzanie!

Zapisy online

napisz do nas: kontakt@ult.edu.pl

zadzwoń do nas: (29) 752 43 42 lub 577 300 014

 

 

materiał zewnętrzny

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments