Studio Tańca Swag Przasnysz rusza z nowym sezonem! Przed nami Taneczny Dzień Otwarty!

Roztańczone dzieci i młodzież trenują pod okiem Olgi Nitkowskiej – Brejnak w Przasnyszu już drugi sezon! Młodzi Tancerze mimo krótkiego stażu, mają już na swoim koncie pierwsze wytańczone sukcesy i pokazy.

Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Starych Babicach Tancerze Studia Swag Przasnysz zdobyli siedem miejsc 1 , sześć miejsc 2 i trzynaście miejsc 3, podczas debiutu turniejowego w Nowym Dworze Mazowieckim, wytańczyli sobie miejsca 1, 2 i 3 ! Przasnyskich Tancerzy można było podziwiać również podczas Finału WOŚP, Dni Przasnysza i pierwszego projektu Flashmob w naszym mieście! Gościli oni również na pokazach w Pułtusku, gdzie godnie reprezentowali studio działające w Przasnyszu!

Już w najbliższą środę – 11 września, odbędzie się Taneczny Dzień Otwarty dla wszystkich chętnych dzieci od 4 roku życia, a także dla młodzieży.

W tym sezonie Tancerze Olgi Nitkowskiej-Brejnak trenują w sali Dobrzyński Gym Fitness przy ulicy Świętego Krzysztofa 1, a treningi jak zawsze odbywają się w każdą środę , według ustalonych godzin. Informacje dostępne na plakacie, na fb Studia Tańca Swag Przasnysz, a także pod numerem telefonu 607-774-002.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments