Studenci ULT w Przasnyszu bronili prace dyplomowe

29 czerwca oraz 6 lipca 2024 roku, w Uczelni Lingwistyczno – Technicznej w Przasnyszu odbyły się obrony prac dyplomowych na kierunkach Budownictwo, Filologia i Zarządzanie.

 

Swoje prace studenci przygotowywali pod opieką wykwalifikowanych promotorów, którzy dbali o wysoką jakość merytoryczną i praktyczną.

Prace dyplomowe miały charakter aplikacyjny, co oznacza, że studenci skupiali się na praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy teoretycznej w realnych sytuacjach i problemach. Takie podejście pozwala na tworzenie rozwiązań, które mogą być bezpośrednio wdrożone w konkretnych branżach lub sektorach.

Obrona pracy dyplomowej to kluczowy etap kończący studia podczas, którego należy wykazać się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi w trakcie całego okresu nauki. Jest to moment, w którym student może przedstawić efekty swoich dokonań, demonstrując tym samym swoją gotowość do podjęcia wyzwań zawodowych w swojej dziedzinie.

– Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów osobistych, zawodowych i naukowych. Niech zdobyte tytuły zawodowe otworzą przed Wami drzwi do wielu możliwości i pozwolą na dalszy rozwój w wybranej dziedzinie – życzy Rektor Uczelni dr Elżbieta Sternal.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments