Strzegowo. Pies wtargnął do domu opieki i pogryzł wolontariuszkę

35-letnia wolontariuszka pracująca w domu pomocy na terenie gminy Strzegowo została zaatakowana przez psa rasy rottweiler. Ranna kobieta została przetransportowana do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Pies przebywał na terenie ośrodka od kilku miesięcy. Wyprowadzany był z kojca na spacery.

– 30 sierpnia podczas spaceru wyrwał się wyprowadzającej go kobiecie i wbiegł do budynku. W pomieszczeniu kuchennym zaatakował 35-letnią wolontariuszkę. Pracownikowi ośrodka udało się wydostać wolontariuszkę z pomieszczenia i odizolować agresywnego psa. Natychmiast wezwano pomoc medyczną i policję. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala w Ciechanowie – informuje Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

 

Powiatowy lekarz weterynarii zdecydował o umieszczeniu psa w schronisku i poddaniu go obserwacji.

– Jak wynika z relacji pracowników ośrodka, zwierzę dotychczas nie było agresywne. Właściciel psa przebywa na terenie ośrodka sporadycznie, zwierzęciem zajmował się jeden z pracowników. Zwierzę posiada aktualne szczepienia. Trwają dalsze, szczegółowe ustalenia w tej sprawie – dodaje.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian
Adrian
1 rok temu

Jak mnie i mojego psa zaatakował pies, który wybiegł z posesji to policja powiedziała, żeby siedzieć cicho. Bo właściciele są jeszcze bardziej wrogo nastawieni. 🙂

MAFIA PRZASNYSZ działa i najniższych szczeblach.

kola
kola
1 rok temu
Reply to  Adrian

No to ujawnij tego łobuza czyli właściciela psa. To musi być niezły łobuz, „lepszy” od psa.