Strażacy z Jednorożca z nagrodą 3 tys. zł w konkursie Harnasia

Jednostka OSP Jednorożec wygrała nagrodę pieniężną w kwocie 3 tys. zł w kolejnej edycji konkursu „Harnaś wspiera OSP – Oddaj swój głos!”.

 

Jednostka OSP KSRG Jednorożec wzięła po raz kolejny udział w loterii marki Harnaś. Browar przeznacza część zysków ze sprzedaży piwa na bezpośrednie dofinansowanie dla oddziałów OSP, które otrzymają największą ilość głosów w głosowaniu internetowym.

– Strażacy Ochotnicy pomagają każdemu. Ratują nasze życie, zdrowie i mienie. Bezinteresownie poświęcają swój czas i narażają własne bezpieczeństwo dla dobra innych. Harnaś chce wyrazić uznanie za ich bohaterstwo i okazać im wdzięczność – informują organizatorzy konkursu.

Konkurs „Harnaś wspiera OSP” był kolejną szansą dla jednostki OSP Jednorożec, aby zdobyć wsparcie finansowe, tym razem na zakup środków indywidualnych strażaka takich jak: nomex, hełmy, rękawice, buty.

W piątek, 6 października jednostka OSP KSRG w Jednorożcu ogłosiła, że udało się im zdobyć nagrodę w kwocie 3 tys. złotych.

– Z przyjemnością informujemy, że państwa jednostka  Ochotniczej Straży Pożarnej Jednorożec wygrała w konkursie „Harnaś wspiera OSP” . Wierzymy, że wsparcie przyczyni się do rozwoju państwa jednostki i ułatwi codzienną pracę. Dziękujemy za udział w konkursie i nieocenioną  pomoc, jaką niosą państwo lokalnym społecznościom – z odwagą i zaangażowaniem, które szczerze podziwiamy – informują organizatorzy konkursu.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtuś
Wojtuś
1 miesiąc temu

Puszczą wszystko na harnasia 😀😀😀