Strażacy rozstrzygnęli konkurs promujący profilaktykę zatruć tlenkiem węgla

Zwycięzcy konkursu plastycznego na szczeblu powiatowym wyłonieni zostali 24 listopada 2021 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

 

– 24 listopada obyło się posiedzenie komisji konkursowej powołanej przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu w celu wyłonienia na szczeblu powiatowym zwycięzców konkursu promującego profilaktykę zatruć tlenkiem węgla oraz bezpieczeństwo pożarowe w obiektach mieszkalnych „czujka na straży Twojego bezpieczeństwa” organizowanego przez Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego – informuje oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Przasnyszu kpt. Piotr Kuligowski.

–  Konkurs kierowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, oraz pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej z terenu województwa mazowieckiego w celu popularyzacji wiedzy na temat bezpieczeństwa pożarowego, kształtowania świadomości na temat niebezpieczeństwa i zagrożeń związanych z zatruciem tlenkiem węgla oraz utrwalania wiedzy i promocji w zakresie bezpieczeństwa pożarowego – dodaje.

 

Spośród licznie przesłanych prac komisja wyłoniła zwycięzców w kategorii praca plastyczna:

Grupa 1- Szkoła Podstawowa: Zuzanna Juszkowska Szkoła Podstawowa w Rostkowie;

Grupa 3- Dom Pomocy Społecznej: Dom Pomocy Społecznej w Przasnyszu Warsztat Terapii Zajęciowej przy DPS ul. Ruda 1.

 

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu st.bryg. mgr inż. Waldemar Białczak dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu oraz gratuluje finalistom konkursu awansu do szczebla wojewódzkiego.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments