Straż otrzymała wezwanie do rozbitego samochodu. Za kierownicą nietrzeźwy ksiądz

Do zdarzenia doszło w miejscowości Pogorzel (gm. Wieczfnia Kościelna). Tam służby zlokalizowały rozbite auto marki Volkswagen. Według nieoficjalnych informacji kierowca – ksiądz był pod wpływem alkoholu.

 

Dziś, 26 lipca kilka minut po godzinie 12.00, mławska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o uszkodzonym samochodzie osobowym znajdującym się w okolicy miejscowości Grzybowo-Kapuśnik (gm. Wieczfnia Kościelna). Do zdarzenia zadysponowano trzy pojazdy z PSP Mława oraz zastęp z OSP Wieczfnia Kościelna.

Porozbijany samochód marki VW zlokalizowano w miejscowości Pogorzel. Miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażacy, którzy kierowali również ruchem. Na miejsce przybyły także dwa policyjne radiowozy.

 

Strażacy udzielili poszkodowanemu kierowcy pojazdu kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie zespół ratownictwa medycznego zabrał mężczyznę do szpitala. Według nieoficjalnych informacji, kierowcą pojazdu był ksiądz.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
karol
karol
1 rok temu

Prałacie prałacie inaczej robicie niż nauczacie.

Eliza
Eliza
1 rok temu

Miejmy nadzieję, że przynajmniej nie zarażał HIV nastolatków. Jak ten ksiądz za którego później linczowano Stonogę gdy ksiądz popełnił samobójstwo. Jakoś w krzyku i kwiku nie było słychać głosu oburzenia, że tamten ksiądz wiedział, że ma HIV a dalej nie był w stanie zrezygnować z seksu z nastoletnimi chłopakami.

Arkadiusz
Arkadiusz
1 rok temu

Chodzę do kościoła szanuje księży ale mam nadzieję że to pojedynczy przypadek

jana
jana
1 rok temu
Reply to  Arkadiusz

Nie , to nie pojedynczy przypadek .

Felix
Felix
1 rok temu

Słyszałem że ta wieś jest przeklęta ponoć tam na okrągło mafia samochodów jest

Kropka
Kropka
1 rok temu

Wino mszalne weszło za mocno

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Zadziwiające jest to, z jaką konsekwencją ta instytucja dąży do samozaorania…