Straż otrzymała wezwanie do rozbitego samochodu. Za kierownicą nietrzeźwy ksiądz

Do zdarzenia doszło w miejscowości Pogorzel (gm. Wieczfnia Kościelna). Tam służby zlokalizowały rozbite auto marki Volkswagen. Według nieoficjalnych informacji kierowca – ksiądz był pod wpływem alkoholu.

 

Dziś, 26 lipca kilka minut po godzinie 12.00, mławska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o uszkodzonym samochodzie osobowym znajdującym się w okolicy miejscowości Grzybowo-Kapuśnik (gm. Wieczfnia Kościelna). Do zdarzenia zadysponowano trzy pojazdy z PSP Mława oraz zastęp z OSP Wieczfnia Kościelna.

Porozbijany samochód marki VW zlokalizowano w miejscowości Pogorzel. Miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażacy, którzy kierowali również ruchem. Na miejsce przybyły także dwa policyjne radiowozy.

 

Strażacy udzielili poszkodowanemu kierowcy pojazdu kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie zespół ratownictwa medycznego zabrał mężczyznę do szpitala. Według nieoficjalnych informacji, kierowcą pojazdu był ksiądz.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
karol
karol
12 dni temu

Prałacie prałacie inaczej robicie niż nauczacie.

Eliza
Eliza
12 dni temu

Miejmy nadzieję, że przynajmniej nie zarażał HIV nastolatków. Jak ten ksiądz za którego później linczowano Stonogę gdy ksiądz popełnił samobójstwo. Jakoś w krzyku i kwiku nie było słychać głosu oburzenia, że tamten ksiądz wiedział, że ma HIV a dalej nie był w stanie zrezygnować z seksu z nastoletnimi chłopakami.

Arkadiusz
Arkadiusz
12 dni temu

Chodzę do kościoła szanuje księży ale mam nadzieję że to pojedynczy przypadek

jana
jana
12 dni temu
Reply to  Arkadiusz

Nie , to nie pojedynczy przypadek .

Felix
Felix
12 dni temu

Słyszałem że ta wieś jest przeklęta ponoć tam na okrągło mafia samochodów jest

Kropka
Kropka
11 dni temu

Wino mszalne weszło za mocno

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 dni temu

Zadziwiające jest to, z jaką konsekwencją ta instytucja dąży do samozaorania…