Stowarzyszenie Arena Dobra zaprasza na Charytatywny Wieczorek Artystyczny

Spektakl Teatru Tak i występ Kabaretu „Rozumisz?” – to wydarzenia, które odbędą się 17 lutego w ramach Charytatywnego Wieczorka Artystycznego. Na rozrywkowe popołudnie zaprasza Stowarzyszenie Arena Dobra.

 

Stowarzyszenie „Arena Dobra” zaprasza mieszkańców na Charytatywny Wieczorek Artystyczny. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. T. Kościuszki w Przasnyszu.

Najpierw niespodzianka będzie czekała na dzieci.

– Drogie dzieciaki zapraszamy was na przedstawienie przygotowane przez artystów z Teatru Tak. Aktorzy zaprezentują wam jeden ze swoich fenomenalnych repertuarów pt. „O pchle co manier nie miała” (inspirowane tekstem „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy) – informuje stowarzyszenie.

Cena biletu wyniesie 25 zł.

 

Na godz. 19.00 zaplanowano z kolei rozrywkę dla dorosłych. Na scenie wystąpią artyści z sąsiedniego powiatu makowskiego, czyli „Kabaret Rozumisz” z najnowszym repertuarem pt. „Program Niekontrolowany”. Bilet będzie kosztował 40 zł. Na miejscu dostępny będzie mały bufet, czyli  kawa, herbata i ciasto. Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona 1 lutego. Dochód z imprezy przeznaczony jest dla Michała Malińskiego i Anny Gruszki.

– Michał Maliński choruje na SM (stwardnienie rozsiane). Jest kolejną osobą, której postaramy się pomóc, aby zatrzymać postęp choroby. Niebawem zostanie uruchomiona zbiórka na siepomaga.pl oraz grupa z licytacjami – dodaje stowarzyszenie.

 

 

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments