Stowarzyszenia „Żelaźnianki to Kurpianki” i „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej” podpisały umowy na dofinansowanie projektów

W środę, 23 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu odbyło się podpisanie umów ze stowarzyszeniami, które wygrały konkurs na realizację w 2023 roku zadań publicznych, organizowanych w ramach Jubileuszu 25-lecia Powiatu Przasnyskiego.

 

Wśród nich byli członkowie Stowarzyszenia Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej oraz przedstawicielki KGW z Żelaznej Rządowej.

– Dzięki wsparciu samorządu powiatowego w 2023 roku stowarzyszenia i organizacje pozarządowe przeprowadzą inicjatywy w zakresie wspierania sportu, kultury, wychowania, historii i dziedzictwa narodowego – informuje Powiat Przasnyski.

Koło Gospodyń Wiejskich „Żelaźnianki to Kurpianki” w Żelaznej Rządowej zorganizuje „Artystyczne Świętowanie Niepodległości”, zaś Stowarzyszenie Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej będzie organizatorem Przeglądu artystycznego „Pokaż swój talent”.

 

– W ramach konkursu ofert w roku 2023 w ramach Jubileuszu 25-lecia Powiatu Przasnyskiego do organizacji i stowarzyszeń trafi w sumie 74 tys. zł – dodaje samorząd.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments