Stomatolog Agnieszka Troczek z wizytą u przedszkolaków z przasnyskiej „Jedynki”

Uczniów oddziałów przedszkolnych działających przy Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu odwiedziła stomatolog Agnieszka Troczek.

 

Wszystkie przedszkolaki wiedzą jak dbać o zęby, ale ponieważ tej wiedzy nigdy nie jest za dużo Szkoła Podstawowa nr 1 zaprosiła stomatolog Agnieszkę Troczek.

– Przedszkolaki mogły zobaczyć narzędzia używane w gabinecie stomatologicznym. Pani Agnieszka wyjaśniła, co należy robić, aby zęby jak najdłużej pozostały zdrowe – relacjonuje szkoła.

W trakcie wizyty stomatolog zaprezentowała przedszkolakom zalecaną technikę mycia zębów, a także zachęciła do wizyt w gabinetach stomatologicznych.

 

– Mamy nadzieję, że od tej pory już nikt z przedszkolaków nie będzie bał się wizyty u stomatologa – dodaje placówka.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
11 miesięcy temu

Straszny dzień   Już od rana Jaś ma kłopot oczywisty, jego grupa iść ma dzisiaj do dentysty. A dentysta, to dentysta, chyba wiecie, najstraszniejszym jest lekarzem we wszechświecie. Niby miły, niby grzecznie cię zaprosi, na fotelu cię usadzi i… podnosi. A gdy będziesz już nad ziemią – hen, wysoko, nie uciekniesz, bo to ponad metr, na oko.   To dentysta niczym duch w fartuchu białym, weźmie lustro, żeby szukać dziury w całym. Wypytuje cię, czy dużo jesz słodyczy w oczy świeci i ukradkiem zęby liczy.   Mówią ludzie, że podobno też czasami się widuje go, jak bawi się kleszczami. Innym… Czytaj więcej »