Stokrotka na Orlika została zamknięta. Na szczęście dla klientów, tymczasowo

Do naszej redakcji zgłosili się czytelnicy, pytając o sklep Stokrotka znajdujący się przy ulicy Orlika w Przasnyszu. 1 lipca drzwi główne sklepu zostały bowiem zamknięte.

 

–  Czy mają Państwo informację na temat zamkniętej części starej Stokrotki? – pyta jeden z czytelników. – Na drzwiach nie ma żadnej informacji, ludzie są zdezorientowani – dodaje.

Kolejna czytelniczka obawia się z kolei, że Stokrotka z Orlika zniknie, podobnie jak wcześniej stało się ze sklepem Media Expert. Market przypomnijmy przeniósł swoją siedzibę do Parku handlowego przy ul. Targowej. Tam swoje miejsce znalazła również „nowa” Stokrotka.

Klienci, którzy chcieli zrobić zakupy, od zamkniętych drzwi głównych „odbili się” już 1 lipca. Na wejściu zobaczyli tylko kartkę informującą o trwającym wewnątrz remoncie. Poza marketem spożywczym, cała galeria jest otwarta, jednak wejść do niej można tylko drzwiami bocznymi. Wszystkie pozostałe sklepy są czynne.

Zwróciliśmy się do firmy z pytaniem o powody zamknięcia oraz o ewentualną przewidywaną datę ponownego otwarcia sklepu.

– Sklep Stokrotka w Przasnyszu przy ul. Orlika 18 będzie dalej funkcjonował – przekazuje nam Daria Raganowicz, menadżer ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki. – W tej chwili przechodzi on remont, dopasowujący placówkę do obecnych potrzeb klientów i standardów sieci. Ponowne otwarcie supermarketu zaplanowane jest na wrzesień tego roku – dodaje.

Stokrotka Sp. z o.o. to sieć supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych należąca do litewskiej grupy Maxima. Utworzona została w 1994 r. w Lublinie. Pierwszą placówkę detaliczną sieci otwarto w 1996 r. w Łęcznej. W 2013 r. Stokrotka uruchomiła własną sieć logistyczną, mającą na celu zaopatrywanie swoich sklepów w towar.

W 2018 r. sfinalizowano przejęcie Emperia Holding, dotychczasowego właściciela sieci Stokrotka, przez litewską Maxima Grupė. W kwietniu 2020 roku uruchomiono sklep internetowy w formule click&collect. W 2022 roku sieć posiadała ponad 900 sklepów.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przasnyszanka
przasnyszanka
10 dni temu

STOKROTKA najlepsza.Musi być na Orlika.

Janek
Janek
10 dni temu

Mam nadzieję, że zmiany nie będą zbyt duże, bo jednak Stokrotka, jak dla mnie zawsze miała taki fajny klimat 😉

Danzig2137
Danzig2137
9 dni temu
Reply to  Janek

Fajny klimat czyli gigantyczne kolejki, a jak na samoobsługowej wyskoczy błąd to czekasz kilka minut.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
9 dni temu
Reply to  Danzig2137

To zapraszam do biedronki na Orlika.Tam nie ma kolejek.🤣🤣🤣.Kilka minut trzeba poczekać,straszne.Przecież powinni Cię obsłużyć na kasie zanim zrobisz zakupy.😁😁😁

Zdegustowany
Zdegustowany
9 dni temu

Stokrotka jest spoko ale… nie ma dużego wyboru świeżych warzyw, przy ladzie obsługują maksymalnie 2 osoby ale najczęściej jedna. Nie ma zapewnionego ciągłego dostępu do pełnego asortymentu pieczywa odpiekanego. Wycofywane są z oferty produkty, które bardzo lubiłem. Lodówka z nabiałem wydaje się ogromna ale ciężko tam znaleźć proste, naturalne produkty. Asortyment naczyń stołowych to same wymyślne rzeczy. Brak wyraźnego podziału na strefę codzienną i na strefę zakupów robionych od czasu do czasu. Bezsensowny sklep z produktami najniższej jakości a zaraz obok najdroższa cukiernia w mieście. No i kolejki godne Biedronki. Dużo pustych lokali i ciekawych sklepów, które zniszczyły pewnie ceny… Czytaj więcej »

Planeti
Planeti
9 dni temu
Reply to  Zdegustowany

ło matko Panie jak się Pan rozpisał… Wymagania nie z tej ziemi, czy jest jakiś sklep, który by Panu dogodził ????