Sto lat młodej parze! Burmistrz Łukasz Chrostowski wypowiedział sakramentalne “tak” [FOTO]

W piątek 2 lipca w kościele farnym w Przasnyszu burmistrz Łukasz Chrostowski wypowiedział sakramentalne “tak”. Nadszedł także czas na wesele z prawdziwego zdarzenia.

 

Przysięgę przed Bogiem młodzi złożyli w piątkowe popołudnie w kościele parafii pw. Św. Wojciecha w Przasnyszu. W orszaku weselnym uczestniczyła nie tylko rodzina i przyjaciele państwa młodych, ale także grono samorządowców oraz przedstawiciele jednostek publicznych naszego terenu.

Ślub cywilny Sylwia i Łukasz zawarli już wcześniej, ale ze względu na ograniczenia związane z pandemią uroczystość miała jedynie symboliczny charakter. Teraz możliwe było nie tylko świętowanie w szerokim gronie, ale i zabawa weselna..

 

Młodej parze na nowej drodze życia, życzymy dużo szczęścia, radości i miłości! Wszystkiego najlepszego!

 

guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piorun
Piorun
30 dni temu

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Jak miło widzieć, że ludzie na szczęście się zmieniają i mimo tego że parę miesięcy temu pod tym samym kościołem wykrzykiwano o prawie kobiet do aborcji, to teraz jednak slubuje się przed Bogiem że się przyjmie wszystkie potomstwo jakim Bóg obdarzy. Brawo państwo Chrostowscy!

JanuszZPasymiapod Pcimem
JanuszZPasymiapod Pcimem
30 dni temu
odpowiada  Piorun

Nie o prawie kobiet do aborcji, ale o prawie kobiet do decydowania w sytuacjach wyjątkowych takich jak gwałt czy wady prenatalne. I bardzo dobrze, że popiera Pani Sylwia takie stanowisko, które nie ma żadnego znaczenia i związku z sakramentalnym ,,tak”. Gratulacje dla Chrostowskich.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
30 dni temu

I co tumanowi tłumaczysz, jak on i tak nie zrozumie?

Andrzej
Andrzej
29 dni temu

To wytłumacz “tumanowi” tak, żeby zrozumiał. Widzę, że ty z “Marek prawdziwy” na siłę szukasz kumpli lub próbujesz się dowartościować wchodząc w nie swoje buty.

Andrzej
Andrzej
29 dni temu

Coś kręcisz przyjacielu. Marta Lempart stwierdziła jasno, że..
naszym celem jest aborcja na żądanie i KK w tym temacie jest największym wrogiem. A tak na marginesie, to chodzi o “prawdopodobieństwo” uszkodzenia płodu… A prawdopodobieństwo nie może kojarzyć się z prawdą

Anonim
Anonim
30 dni temu

Przecież już ślub cywilny mieli. To po co robić cyrk ze ślubu? Ślub po to by wybrać pana Chrostowski ego drugi raz na burmistrza??? 😀

Karolek
Karolek
30 dni temu

Dlatego Kościół Katolicki zdycha

Dusia
Dusia
30 dni temu

I po co te głupie komentarze świadczące o braku kultury.Albo się składa życzenia albo nie komentuję.Wszystkiego najlepszego Państwo Młodzi.

Adasss
Adasss
30 dni temu

Najgorszy burmistrz jakiego miał Przasnysz. Poprzedni nic nie robili , ale też nie obiecywali gruszek na wierzbie, Chrostowski naobiecywalł i się zderzył ze ścianą.

Ajax
Ajax
30 dni temu

Piękna panna młoda

Miron
Miron
30 dni temu

Najlepszego Łuki!

Yaro
Yaro
30 dni temu

Proboszcz powinien im przypomnieć o marszu w sprawie aborcji i kazac grzecznie wyjść, ale kasa musi sie zgadzać.

Wooky
Wooky
29 dni temu

Czemu na potrzeby prywaty angażuje się publiczne instytucje?

Zdziwiony
Zdziwiony
29 dni temu
odpowiada  Wooky

A jakie instytucje były zaangażowane?

przasnyszanka
przasnyszanka
29 dni temu

Czytajac te wpisy nasuwa mi sie jedno…Ludzie kultury ,kto Was tak wychował.Tylko pogratulować Waszym rodzicom .Wstyd ,żenada i brak ogłady. A swoją drogą wszystkiego najlepszego dla Nowożeńców.