STAROSTWO ZNOWU OTRZYMA PIENIĄDZE UNIJNE!

Kolejne duże unijne pieniądze trafią staraniem władz powiatu i administracji starostwa powiatowego do Przasnysza. Powstanie Centrum Aktywizacji Biznesu, rozbudowany zostanie budynek starostwa, a sąsiadujące z nim oraz  kościołem farnym parkingi i place zyskają nową jakość. To będzie piękny fragment Przasnysza.

Kilka dni wcześniej informowaliśmy o pozyskanym przez starostwo dofinansowaniu na budowę lodowiska w Przasnyszu oraz o budowie również przez starostwo sali koncertowej z kinem 3D w Przasnyszu. Teraz już wiemy, że dzięki władzom powiatu i starostwu, do naszego miasta trafią kolejne duże pieniądze na potrzebne mieszkańcom inwestycje.

Kolejny wniosek starostwa z unijnym dofinansowaniem

Projekt pt.: „CENTRUM AKTYWIZACJI BIZNESU – Remont i przebudowa z rozbudową budynku Starostwa Powiatowego w Przasnyszu z dostosowaniem jego części do wspomagania przedsiębiorczości oraz polepszenia obsługi procesów inwestycyjnych” – otrzyma dofinansowanie ze środków unijnych w wys. 80 % kosztów inwestycji !

Dwa projekty starostwa i jeden Makowa Mazowieckiego

To jeden z projektów realizowanych w ramach współpracy samorządów regionu ostrołęckiego, tzw. RIT, oś priorytetowa VI – jakość życia. Oprócz dwóch projektów powiatu przasnyskiego dofinansowanie otrzyma jeszcze jeden projekt miasta Maków Mazowiecki (rewitalizacja rynku).

To będzie piękny fragment Przasnysza

Nasz projekt oprócz rozbudowy budynku starostwa obejmie również przebudowę placów i parkingów w sąsiedztwie przy ul. Św. Wojciecha.

To będzie piękny fragment miasta Przasnysz, zobaczcie sami:

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora
Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments