STAROSTWO: RADNY K. BIEŃKOWSKI NIE MIAŁ NIC WSPÓLNEGO Z INICJATYWĄ UTWORZENIA PRZASNYSKIEJ STREFY GOSPODARCZEJ

Pan Krzysztof Bieńkowski udowadnia „kłamstwo” o blokadzie strefy w Sierakowie argumentem, że to on był pomysłodawcą tej strefy zamieszczając w kontrolowanych przez siebie mediach wyrwany z kontekstu fragment wypowiedzi starosty przasnyskiego, który dobrze wyrażał się o młodym radnym K. Bieńkowskim, który właśnie przystąpił do koalicji rządzącej powiatem.

Starosta zawsze miał zwyczaj podkreślać dobrą pracę swoich współpracowników i radnych powiatowych, jednocześnie przemilczając swoje zasługi.

Prawda jest jednak jedna: Decyzję o utworzeniu strefy podjęli radni I kadencji. Dowodem jest załączona uchwała Rady Powiatu Przasnyskiego I kadencji. Pan Krzysztof Bieńkowski nie był radnym ani I, ani II kadencji, ani członkiem partii rządzącej i nie miał z tą inicjatywą nic wspólnego.

Bardzo jesteśmy radzi, że Pan Bieńkowski po przystąpieniu do koalicji rządzącej w powiecie w III kadencji przyłączył się do zwolenników tej strefy i pozostał zwolennikiem pomimo kilku zmian przynależności partyjnej.

W V kadencji Pan Radny odmówił współpracy ze względu na nieodpowiadający mu podział stanowisk i perspektywę skorzystania ze zwycięstwa PiS w wyborach parlamentarnych.

Ponieważ odmówiono sprostowania na ten temat w kontrolowanych przez Pana radnego i PiS mediach, publikujemy również wysłane w tej sprawie sprostowanie.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments