STAROSTWO: JUŻ DRUGI RAZ LOKALNI POLITYCY PO I PiS ZABLOKOWALI MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIA STAROSTY Z WOJEWODĄ NA TERENIE POWIATU PRZASNYSKIEGO.

Staroście przasnyskiemu bardzo zależało na szczerej rozmowie z wojewodą mazowieckim na temat odblokowania strefy gospodarczej w Sierakowie. W Warszawie Wojewoda nie ma czasu na spotkanie. Okazja do rozmów, w dobrej atmosferze, była podczas pobytu wojewody mazowieckiego na terenie powiatu przasnyskiego w dniu 20 sierpnia br. w Rostkowie podczas obchodów 50-lecia parafii oraz w dniu 13 października 2017 r. podczas pobytu wojewody w Przasnyszu.

Niestety naszym lokalnym politykom z PO i PiS udało się, w obu przypadkach, zapobiec uczestnictwu starosty w spotkaniach. Do rozmów na temat odblokowania sprzedaży własności gruntów na strefie gospodarczej w Przasnyszu nie doszło.

Prośba starosty o pomoc do Ministerstwa Rozwoju od kilku miesięcy pozostaje nie rozpatrzona.

Nie ma w tym wprawdzie nic nowego, już wcześniej lokalny PiS zapowiedział zwolnienie z pracy tych, którzy przekazują środki finansowe Starostwu dla Przasnysza.

Marszałka Adama Struzika przasnyski PiS odwoła w następnym roku – poinformował pełnomocnik, po tym jak nasz starosta zapowiedział przyjazd Pana Marszałka w celu podpisania wielomilionowych dotacji na inwestycje w Przasnyszu.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora
Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Fot. Anna Suchcicka/Urząd Miasta w Przasnyszu

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments