Starosta Przasnyski nominowany do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019.

Centrum Inteligentnego Rozwoju nominowało Starostę Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii „Samorządowiec przyjazny mieszkańcowi i inwestorowi”. Laureatami tego prestiżowego wyróżnienia zostają od czterech lat organizacje – w tym jednostki samorządu terytorialnego i osoby, które w swej pracy wykazują się nieustannym ukierunkowaniem na przyszłość, stanowiąc podstawę zrównoważonego rozwoju gospodarczego kraju.

Partnerem merytorycznym Nagrody jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju przy Politechnice Śląskiej, a organizatorem Centrum Inteligentnego Rozwoju.

Obecnie trwa czwarta edycja wyróżnienia. Nagroda co roku wręczana jest podczas Forum Inteligentnego Rozwoju – prestiżowego wydarzenia gospodarczego w Polsce poświęconego innowacjom, inwestycjom, inteligentnemu rozwojowi i nowym technologiom. To międzynarodowa debata z udziałem kilkuset innowatorów i inwestorów z sektora biznesu, nauki, samorządu, otoczenia biznesu, a także przedstawicieli władz państwowych.

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments