Starosta podziękował Zofii Mirskiej za wieloletnią pracę oraz powołał nowego szefa przasnyskiego Sanepidu

30 czerwca starosta Przasnyski Zenon Szczepankowski podziękował w imieniu władz samorządowych powiatu przasnyskiego Zofii Mirskiej, za wieloletnią pracę na stanowisku  Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu. Zofia Mirska przeszła na emeryturę. Jednocześnie starosta wręczył akt powołania na to stanowisko Marii Śliwińskiej, dotychczasowej pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Przasnyszu.

Zenon Szczepankowski udał się do siedziby przasnyskiego Sanepidu, wręczył Zofii Mirskiej bukiet kwiatów i podziękował za wieloletnią pracę, zaangażowanie w realizację zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz rzetelne i sumienne wykonywanie obowiązków służbowych w administracji rządowej.

Pani wieloletnia praca na rzecz lokalnej społeczności jest dla nas wszystkich przykładem jak należy rozumieć służbę publiczną. Pragnę wyrazić swoje uznanie i podziękować za sumienność w realizacji obowiązków służbowych. Wykonywana przez Panią praca  w istotny sposób sprzyjała wzrostowi poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu oraz przyniosła Pani zasłużony szacunek lokalnej społeczności. Składam najserdeczniejsze życzenia, aby nowy okres w Pani życiu, był czasem odpoczynku  i rozwijania własnych zainteresowań. Życzę samych pogodnych i radosnych dni – powiedział starosta wręczając podziękowania i okolicznościowy upominek.

Nowej szefowej przasnyskiego Sanepidu Marii Śliwińskiej starosta Zenon Szczepankowski życzył owocnej i spokojnej pracy oraz zadeklarował wszelką możliwą pomoc samorządu powiatu przasnyskiego.


Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora

Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments