St. chor. sztab. Dariusz Gaweł, żołnierz – weteran z przasnyskiej jednostki wojskowej ukończył Maraton Piechoty Morskiej U.S. Army

Weteran z przasnyskiej jednostki wojskowej st. chor. sztab. Dariusz Gaweł na zaproszenie Fundacji Sił Sprzymierzonych „Allied Forces Foundation” wziął udział w Maratonie Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

 

W dniach od 26 października do 1 listopada w Waszyngtonie odbył się Maraton Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Na zaproszenie Fundacji Sił Sprzymierzonych „Allied Forces Foundation” udział w nim wziął st. chor. sztab. Dariusz Gaweł, weteran z przasnyskiego 2. Ośrodka Radioelektronicznego.

– Królewski dystans 42 km 195 metrów żołnierz przasnyskiego Ośrodka ukończył mierząc się z własnymi słabościami i ograniczeniami. Ponadto, w trakcie tego krótkiego i intensywnego wyjazdu AFF zorganizowało wstęp do bardzo unikalnych miejsc i lokalizacji, takich jak: kwatera główna FBI, Kapitol oraz nocleg w bazie Korpusu Piechoty Morskiej w Quantico – relacjonuje 2. ORel w Przasnyszu.

Przasnyski żołnierz – weteran przewodził także międzynarodowej delegacji żołnierzy państw sojuszniczych. Mundurowi złożyli symboliczne kwiaty przed grobem Nieznanych Żołnierzy na cmentarzu wojskowym w Arlington w stanie Wirginia.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław
Stanisław
25 dni temu

No i co?

jan
jan
25 dni temu
Reply to  Stanisław

Goownoo!

Stanisław
Stanisław
25 dni temu
Reply to  jan

Aha, rozumiem.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
25 dni temu
Reply to  jan

Fajnie wiedzieć że na świecie są głupsi ode mnie 😅😅😅

rosskomnadzor
rosskomnadzor
25 dni temu

Niezrozumieliscie Marka i Stanislawa. Juz tlumacze, gdyby wygral faktycznie jakis powazny bieg sojuzniczych wojsk ukladu moskiewskiego zwanego potocznie warsiawskim lub wspolnoty niepodleglych panstw to byloby cos, sputnik by o tym nawet napisal (Oganiok) a tak to luzna kicha, czyli nic wielkiego dla naszych lokalnych towarzyszy.
Dobrze Was Stiopa zrozumialem?

Stanisław
Stanisław
25 dni temu
Reply to  rosskomnadzor

Mądry chłop, zaprosiłbym cię na piwo ale anonimus jesteś. Dodam tylko, że jestem antybolszewik ale to tak na marginesie.

Zenek ten Zenek
Zenek ten Zenek
25 dni temu
Reply to  jan

Widzę, że się rozumiemy.Ja też uważam, że ludzie Płaszczaka, to jedna, wielka kupa.

Mirosław
Mirosław
25 dni temu

Gratuluję Panie Darku

Jerzy
Jerzy
24 dni temu

Weteranów w 2orelu jest ci dostatek, a ilu już w cywilu hoho.Ten kolega miał pecha.