Sprawca dewastacji w Przasnyszu zatrzymany!!! Odpowie przed sądem

W ostatni weekend w Przasnyszu doszło do szeregu zniszczeń mienia publicznego oraz w jednym przypadku do kradzieży. W poniedziałek (21.08) sprawca został zatrzymany i usłyszał zarzuty, za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 

– Przasnyska Policja otrzymała zgłoszenie od władz naszego miasta, że w nocy z 18 na 19 sierpnia br. nieznany sprawca dokonał zniszczenia drzewek i podtrzymujących je palików przy ulicach Orlika i Baranowskiej. Do kolejnej dewastacji doszło w nocy z 20 na 21 sierpnia, w przasnyskim rynku zniszczona została tablica projektowa, ławki i girlandy oświetleniowe na szkodę miasta, a także parasole ogrodowe i girlandy oświetleniowe w Cafe Rynek. W weekend miała miejsce jeszcze kradzież koszów wiklinowych na kwiaty umieszczonych na rowerach przy skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury z Ostrołęcką – informuje kom. Paweł Rykowski.

W poniedziałek został zatrzymany 38 – letni mężczyzna, mieszkaniec Przasnysza. Jak się okazało, był on sprawcą wszystkich tych przestępstw. Usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i kradzieży, za które grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

 

red

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wpz
Wpz
1 miesiąc temu

38letni desperat, który wyżył się na roślinach i elementach infrastruktury … ja bym jako karę dał również podanie wizerunku i personaliów do publicznej wiadomości

Benek
Benek
1 miesiąc temu
Reply to  Wpz

Takie pieklo masz juz za oceanem. Ba nawet gorzej. Za samo podejrzenie/zatrzymanie falszywe pomowienie 'swiadkow’, zlosliwcow, sasiadow , lub prawdziwych przestepcow odkrecajacych swoja wine falszywym oskarzeniem pokazuja juz freak show -facjaty w necie z zatrzymania.Nie wazne co sie okaze , czy byles winny czy nie, spolecznosc, przyszli pracodawcy juz w takim momencie odwraca sie od podejrzanego z przeszloscia kyminalna np. oskarzonego o obnazanie przed pasierbica, bo ten kazal jej odrobic prace domowa/zabronil pograc na kompie/telefonie a tamta go falszywie oskarzyla, a stoze zabrali.Obejrzy ’13’ albo 'making murderer’. Nie tedy droga. I zawsze okazmy milosierdzie 2giej szansy. Zniszczyl drzewka to niech… Czytaj więcej »

Andrzej
Andrzej
1 miesiąc temu

Stary a głupi 🤦

Wyborca
Wyborca
1 miesiąc temu

38 lat. Ale ma nasrane we łbie.

Korsarz
Korsarz
1 miesiąc temu

Wywieźć za miasto i spałować porządnie hama

Korsarz
Korsarz
1 miesiąc temu

Dla tych po podważali działania Policji, co powiecie teraz? Przeproście ….

Hmm
Hmm
1 miesiąc temu
Reply to  Korsarz

???

Aga
Aga
1 miesiąc temu
Reply to  Korsarz

Za co przepraszać

Abelard
Abelard
1 miesiąc temu
Reply to  Korsarz

raz mieli gościa na tacy, jest monitoring, dwa jakieś szczegóły? zdesperowany 38latek? prędzej sam sie zgłosił żeby na zimę w cieple posiedzieć, z wyżywieniem i siłką …

Jan z Przasnysza
Jan z Przasnysza
1 miesiąc temu

Czy to jest prawda? Czy tylko urwanie łba sprawie i dalej nic.Konkrety proszę podać, konkrety.Jakoś nie wierzę policji.Coś tu nieładnie pachnie.

Darek
Darek
1 miesiąc temu

Ja mieszkam koło ratusza .wiele razy wzywałem policję całą noc bluźnierstwa krzyki wyzwiska ogólnie policja ma to w dupie

Lektor
Lektor
1 miesiąc temu

A ja myślę że pan poprostu chciał zapewnić sobie spokoj na zimę . Po co miał się martwić o opał lub coś innego. Problem się rozwiązał.

Szpilka
Szpilka
1 miesiąc temu
Reply to  Lektor

Dokładnie tak, drobne przestępstwa żeby iść przesiedzieć zimę

Wiktor Kos
Wiktor Kos
1 miesiąc temu

Ja bym go do słupa w rynku przywiązał jak to robili Ukraińcy z bandziorami którzy okradali domy gdy właściciele tych domów uciekali przed wojną.
Do tego zdjął bym mu spodnie jak to robili Ukraińcy.I niech mieszkańcy miasta sami wymierzą mu karę.Myslę że po takim „sądzie* nikt już by się nie odważył by kolejny raz niszczyć naszą wspólną własność.

paulina
paulina
1 miesiąc temu
Reply to  Wiktor Kos

słusznie. spuścić gacie i wykastrować publicznie tępym nożem