Spowodowali kolizję pod wpływem alkoholu. Po przyjeździe policji udawali świadków zdarzenia.

Dwóch młodych mężczyzn podawało się za świadków zdarzenia drogowego. Jak się okazało, obaj byli pijani, a jeden z nich był właścicielem uszkodzonego pojazdu. Ponadto posiadał przy sobie środki odurzające. Teraz są podejrzewani o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

 

Do zgłoszenia doszło w niedzielę, o godz. 22.20. Jak wynikało z informacji, na odcinku mławskiej obwodnicy drogi krajowej nr 7, doszło do kolizji drogowej. Interweniujący policjanci, po przyjeździe na miejsce, zauważyli uszkodzony samochód osobowy marki Renault Clio a przy nim dwóch mężczyzn. Obaj byli pod wpływem alkoholu.

Mężczyźni tłumaczyli policjantom, że szli pieszo i zupełnie przypadkowo byli świadkami kolizji dwóch pojazdów. Jak ustalili policjanci podczas interwencji, obaj „świadkowie”, nie znaleźli się na miejscu kolizji przypadkowo. Jeden z nich okazał się właścicielem pojazdu. Obaj są podejrzewani o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Jeden z zatrzymanych miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, a przy sobie środki odurzające, drugi miał ponad 3 promile. Obaj zostali osadzeni w policyjnym areszcie.


 

Źródło KPP Mława codziennikmlawski.pl
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments