Spotkanie z Moniką Richardson w Miejskiej Bibliotece Publicznej

25 czerwca (czwartek) o godz. 17:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu będzie gościć Monikę Richardson. Trwają zapisy.

 

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu, 25 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Moniką Richardson – iberystką, dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Rozmowę poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

Zapisy pod nr tel. 502 087 037. Liczba miejsc jest ograniczona.

Monika Richardson – urodzona we Wrocławiu, iberystka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Założycielka butikowej szkoły językowej Richardson School. Studiowała iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Dyplom obroniła w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW. W 1995 r. rozpoczęła pracę w Programie 2 Telewizji Polskiej. Była prowadzącą, autorką i współautorką programów m.in. „Kulty popkultury”, „Europejczycy”, „Strefa otwarta”, „Witaj, Europo”, „Europa da się lubić”, „Orzeł czy reszta?”, „Wstęp Wolny” i „Pytanie na śniadanie”.

Spotkanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments