Spotkanie z Marcinem Mellerem, Sylwią Błach i koncert Elżbiety Adamiak – wyjątkowy kwiecień w przasnyskiej bibliotece

Kwiecień w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu zapowiada się naprawdę interesująco. Na czytelników czekają spotkania z Marcinem Mellerem, Sylwią Błach, ale także koncert Elżbiety Adamiak.

 

Pierwsze z wydarzeń zaplanowano na 20 kwietnia (godz. 17.00). Będzie to spotkanie autorskie z Sylwią Błach, pisarką, dziennikarką, blogerką i programistką. Zadebiutowała opowiadaniami pod tytułem „Strach”, a następnie powieścią  „Bo śmierć to dopiero początek”. Pisarka interesuje się wampiryzmem, kryminologią, a także wizażem.

W niedzielę, 23 kwietnia o godz. 17.00 biblioteka zaprasza na koncert „Trwaj chwilo, trwaj” w wykonaniu Elżbiety Adamiak z zespołem. Artystka od wielu lat znajduje się w czołówce wykonawców poezji śpiewanej. W tym roku przypada 40-lecie jej pracy artystycznej.

 

Na zakończenie kwietniowych spotkań, Przasnysz odwiedzi Marcin Meller. Spotkanie autorskie wokół książki „Czerwona ziemia” odbędzie się 25 kwietnia o godz. 17.00 w przasnyskiej bibliotece.

Marcin Meller to polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, autor reportaży i felietonów. Pracował jako reporter w tygodniku „Polityka”, był redaktorem naczelnym polskiej edycji miesięcznika „Playboy” oraz felietonistą „Wprost”. Znany z takich programów telewizyjnych jak „Dzień dobry TVN”, czy też „Agent”.

Na wszystkie wydarzenia oferowane w kwietniu przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Przasnyszu obowiązują zapisy w oddziale dla dorosłych lub telefonicznie: nr tel. 502 087 037.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments