Spotkanie wigilijne w przasnyskiej komendzie policji

W Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu, zgodnie z wieloletnią tradycją, odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Życzenia kolejnych sukcesów zawodowych i satysfakcji z codziennej służby oraz radosnych, miłych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych swoim pracownikom i gościom życzył Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak.

 

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Wszystkich uczestników przywitał gospodarz uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak, który podziękował wszystkim policjantom za dotychczasową pracę i wysiłek jaki wkładają w służbę mieszkańcom miasta i powiatu.

– Zaproszonym gościom, przedstawicielom lokalnego samorządu podziękował za wsparcie i dotychczasową współpracę. Życzył wszystkim  radosnych, miłych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. Do tych słów dołączyli się też zaproszeni goście, którzy zaszczycili swoją wizytą opłatkową uroczystość. W swoich wystąpieniach dziękowali policjantom za skuteczne działania dla dobra wszystkich mieszkańców i życzyli radości, spokoju, pogody ducha oraz spotkań w gronie rodziny i przyjaciół – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

O prawdziwie świąteczny nastrój zadbał Kapelan Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu ks. Michał Gaszczyński, który zapewnił duchową oprawę uroczystej wigilii.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Solidarność 80
Solidarność 80'
2 miesięcy temu

O tempora, o mores! 

UrsusC30
UrsusC30
2 miesięcy temu

nie skojarzyłem w pierwszej chwili… 13 grudnia.

Tutejszy
Tutejszy
2 miesięcy temu

Jak na święto mundurowych, to mało….. mundurowych!!

Wojtuś
Wojtuś
2 miesięcy temu

Spotkanie czy pożegnanie???

Pamiętamy 13.grudnia
Pamiętamy 13.grudnia
2 miesięcy temu
Reply to  Wojtuś

Danse macabre.