Spotkanie wigilijne u „Jednorożców”: najpierw trening, potem rybka. Anna Urbaniak wyróżniona

Podczas spotkania wigilijnego, członkowie stowarzyszenia „Jednorożec robi co może” wręczyli prezes Annie Urbaniak podziękowanie za pięcioletnią pracę.

 

We wtorek, 20 grudnia członkowie stowarzyszenia „Jednorożec robi co może” spotkali się na cotygodniowych ćwiczeniach. Tradycyjnie odbyła się rozgrzewka i trening, a po jej zakończeniu rozstawiono stół ze smakołykami wigilijnymi. Nie zabrakło na nim śledzia w czterech odmianach, słodkości i sałatki jarzynowej. Wszyscy podzieli się opłatkiem życząc sobie „braku kontuzji i nowych wyzwań”.

– Wszystkim członkom Stowarzyszenia, którzy nie mogli z nami dzisiaj być, naszym przyjaciołom, sympatykom, wszystkim biegaczom, sportowcom i naszej lokalnej społeczności życzymy zdrowia, trafionych prezentów, odpoczynku od codziennej gonitwy, ale i ruchu na świeżym powietrzu, a na Nowy Rok postanowień, które zmieniają to, co chcemy zmienić – życzą członkowie stowarzyszenia.

 

„Jednorożce” w czasie spotkania wręczyli podziękowania za 5-letnią pracę na rzecz stowarzyszenia prezes Annie Urbaniak.

– Na jej ręce złożyliśmy kwiaty i pamiątkową tabliczkę, a gromkie brawa chyba nie były w stanie oddać naszej wdzięczności, za to, że jest ogniwem, które nas wszystkich łączy. Życzyliśmy Ani dożywotniego prezesostwa, ale czy wytrzyma z nami tyle? – zastanawia się stowarzyszenie.

Potem odbyło się losowanie świątecznych prezentów.

 

– Zabawa polegała na pociągnięciu jednego ze sznurków, na którego końcu były najróżniejsze fanty. Nikt nie wiedział dokąd prowadzi sznurek. Pomysł spodobał się i dzieciom i dorosłym, więc wykorzystamy go ponownie. Jedni wyszli do domu z czekoladą, inni z żelem pod prysznic. A na koniec pojeździliśmy mopem po sali, bo jakoś trzeba było tą rybkę spalić.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments