Spotkanie wędkarzy z koła PZW nr 68 w Chorzelach

W chorzelskim Ośrodku Upowszechniania Kultury odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 68 w Chorzelach.

W zebraniu uczestniczyli: burmistrz Beata Szczepankowska, Krzysztof Milewski (przewodniczący Rady Miejskiej), Zdzisław Szacherski (członek zarządu PZW Okręgu Mazowieckiego) oraz członkowie koła PZW nr 68. Zebranie otworzył prezes Ryszard Jastrzębski, który przedstawił porządek zebrania. Następnie wybrano przewodniczącego zebrania, którym został wybrany Janusz Nidzgorski oraz komisje walnego zebrania. Wędkarze omówili i przyjęli do realizacji plan pracy koła, jak również terminarz zawodów wędkarskich na 2018r. oraz wysłuchali sprawozdań z działalności koła za 2017r.

W dalszej części zebrania głos zabrała burmistrz Beata Szczepankowska, która poinformowała wędkarzy o planach zawiązanych z rozbudową zalewu w Chorzelach i polityce miasta i gminy w zakresie ochrony środowiska na najbliższe lata. Beata Szczepankowska wręczyła także Ryszardowi Jastrzębskiemu podziękowanie za wieloletnia aktywną działalność na rzecz koła. Nagrodzony otrzymał także złotą odznakę z wieńcami za wzorową działalność, wręczoną przez Zdzisława Szacherskiego, prezesa zarządu Okręgu Mazowieckiego.

Także wędkarze z koła nr 68 wręczyli pamiątkowe statuetki osobom, które w sposób szczególny wspierają działalność koła PZW w Chorzelach. Statuetki otrzymali: Zenon Szczepankowski, Beata Szczepankowska, Krzysztof Milewski oraz Janusz Nidzgorski. Zebranie przebiegło w przyjaznej atmosferze.


 

Źródło UG Chorzele
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments