SPOTKANIE U STAROSTY W SPRAWIE BASENU I MINI LODOWISKA W PRZASNYSZU.

ZENON SZCZEPANKOWSKI POPIERA POMYSŁ I PROPONUJE NOWE OTWARCIE W RELACJACH Z BURMISTRZEM WALDEMAREM TROCHIMIUKIEM I POWIATOWYM PEŁNOMOCNIKIEM PiS KRZYSZTOFEM BIEŃKOWSKIM

Zakończyło się trwające około godziny spotkanie w sprawie inicjatywy władz miasta dotyczącej budowy w Przasnyszu basenu i lodowiska. Starosta przasnyski  Zenon Szczepankowski, spotkał się w swoim gabinecie z burmistrzem  Przasnysza Waldemarem Trochimiukiem i radnym powiatowym Krzysztofem Bieńkowskim. W spotkaniu uczestniczyli również Wojciech Kobyliński oraz Sławomir Czaplicki, dyrektor oraz zastępca dyrektora wydziału rozwoju gospodarczego w przasnyskim starostwie.

Spotkanie przebiegało w pozytywnej i optymistycznej atmosferze. Starosta Zenon Szczepankowski popiera inicjatywę władz miasta i deklaruje współpracę. Szef powiatu wyraził zadowolenie, że władze miasta podjęły się inicjatywy i funkcji lidera budowy obiektów podobnych do tych, które w ramach Mazowieckiego Centrum Sportów Zimowych, starosta przasnyski chciał wybudować w Przasnyszu już kilka lat temu.

Nie padły jeszcze żadne kwoty, ponieważ burmistrz Waldemar Trochimiuk nie przedstawił na spotkaniu inżynierii finansowej planowanej inwestycji, z wyszczególnieniem źródeł jej finansowania.

W związku z tym starosta Zenon Szczepankowski zwrócił się o przedstawienie przez władze miasta takiego zestawienia i zaprosił burmistrza Przasnysza na sesję rady powiatu, podczas której burmistrz zapoznałby zarząd powiatu i radnych powiatowych z zakresem inwestycji, źródłami finansowania oraz harmonogramem prac.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora

Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments