Spotkanie integracyjne dla przedszkolaków w Chorzelach [FOTO]

Przedszkole samorządowe w Chorzelach przygotowało spotkanie integracyjne dla dzieci rozpoczynających przygodę z przedszkolem i dla tych, którzy będą ją kontynuować.

 

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu całej rodziny. Dlatego Przedszkole Samorządowe w Chorzelach wyszło naprzeciw obawom rodziców i dzieci, i zorganizowało zabawy integracyjne dla dzieci kontynuujących edukacje przedszkolną oraz dla tych, którzy 1 września rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem. Dzieci miały możliwość poznania przedszkola i swoich rówieśników.

 

– Wspólne zabawy i tańce przełamały nieśmiałość i pozwoliły na uwolnienie dziecięcej ekspresji. Dzieci z grupy „pszczółki” przygotowały pyszną i zdrową lemoniadę ze świeżych owoców, którą potem wypiły zajadając się pysznymi ciasteczkami owsianymi z sezamem. Zdrowe odżywianie jest w przedszkolu priorytetem. Następnie dzieci zapoznały się z Hektorem – robotem Photon- który będzie razem z nimi uczył się przez zabawę. Pszczółki były bardzo zadowolone i podekscytowane – informuje Przedszkole Samorządowe w Chorzelach.

 

 

 

ren

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments