Spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu

Wojciech Chmielarz – jeden z najpoczytniejszych twórców kryminałów w Polsce, spotkał się z czytelnikami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu. Był czas na rozmowy i autografy.

 

Wojciech Chmielarz to polski pisarz i dziennikarz. Jest autorem książek z cyklu Jakub Mortka. Otrzymał nagrodę “Złoty Pocisk” w kategorii najlepszy kryminał 2018 r. za powieść “Żmijowisko”. Zekranizowana historia cieszyła się dużym powodzeniem i uznaniem widzów.

Czytelnicy z Przasnysza mieli okazję na żywo spotkać się z pisarzem w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Wydarzenie odbyło się we wtorek, 20 września.

 

– Dużo czasu poświęciliśmy komisarzowi Jakubowi Mortce i jego perypetiom w kolejnych częściach opowieści o zbrodniach. Czytelnicy dowiedzieli się, że  kryminał to intelektualna gra autora z czytelnikiem. Czytelnik stara się rozwikłać  zagadkę, a pisarz tak prowadzi fabułę, aby finał był nieprzewidywalny. Nawiązaliśmy także do najnowszych projektów pisarza – informuje Miejska Biblioteka Publiczna.

Autor odpowiadał na liczne pytania czytelniczek i czytelników, w tym te dotyczące zbierania informacji przy pisaniu książek. Był też czas na indywidualne rozmowy i autografy.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments