Spotkanie autorskie z Markiem Chmielewskim w ZSP Chorzelach

Biblioteka Zespołu Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach zaprosiła uczniów do udziału w spotkaniu autorskim z Markiem Chmielewskim, pochodzącym z Chorzel autorem młodego pokolenia.

 

W środę, 16 listopada w Zespole Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach odbyło się spotkanie autorskie z Markiem Chmielewskim.

Młody pisarz urodził się w 1999 roku w Chorzelach. Jest też absolwentem tamtejszego Zespołu Szkół. Zadebiutował powieścią „Ta ostatnia niedziela”. Niedawno nakładem wydawnictwa Novae Res ukazała się jego kolejna książka: „Chrzestny. Legenda szalonych lat 90” i to właśnie ją obecnie promuje w swoim mieście. Marek Chmielewski prowadzi również blog osobisty „Pewnego razu w filmie”.

 

W Chorzelach podczas spotkania z młodzieżą opowiadał o początkach swojej pracy literackiej, a także o życiu zawodowym i prywatnym.

– Prezentował swoje książki i motywował uczniów do ciężkiej, wytrwałej pracy, która może w przyszłości być kluczem do spełnienia marzeń. Serdecznie dziękujemy za to spotkanie z literaturą. Cieszymy się ze spotkania z naszym utalentowanym absolwentem – informuje szkoła.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments