Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu

Magdalena Majcher zadebiutowała powieścią ”Jeden wieczór w Paradise” wydaną w 2016 r. W Przasnyszu gościła tuż przed premierą najnowszej książki „Obca kobieta”, która ukaże się 15 września.

 

– Magdalena Majcher w swoich książkach  porusza ważne życiowe kwestie: W „Stanie nie !błogosławionym” pisze o problemie aborcji, opowiadając o trudnych wyborach i dylematach towarzyszących przyszłym rodzicom – informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

– Nie sposób nie nawiązać do powieści „Mocna więź” dotyczącej historii Anny Garskiej, która wstrząsnęła Polską w 2012r. Młoda kobieta znika bez śladu. Długie miesiące śledztwa przynoszą dramatyczne wnioski – za zniknięciem kryje się okrutna zbrodnia dokonana przez najbliższą osobę – męża. To nie jest pierwsza powieść, w której podejmuje taki temat „Prawda przychodzi nieproszona” pokazuje w jaki sposób kobieta po ciężkich i bolesnych doświadczeniach z dzieciństwa próbuje funkcjonować w dorosłym życiu. Są sytuacje ,wspomnienia, które wymagają konsultacji ze specjalistą. Porusza w niej także kwestię stygmatyzacji i dyskryminacji osób ze względu na stan zdrowia i korzystanie z pomocy psychoterapeuty – czytamy.

 

W książce „Światło, które nie gaśnie” wydanej w czerwcu 2021r. wielopłaszczyznowej powieści opowiada o tym jak łatwo pogubić się w pogoni za pieniędzmi i stracić to co najważniejsze.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu

A ja bym chciał, żeby szefowa Biblioteki została kiedyś burmistrzem naszego miasta. Może by się w końcu coś zaczęło zmieniać na lepsze…