Spotkanie autorskie z Agnieszką Kulbat w chorzelskiej „Dwójce”

W piątek, 10 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Chorzelach odbyło się spotkanie autorskie z Agnieszką Kulbat, autorką powieści ,,Mojra: Przeklęte dzieci Inayari”

 

W spotkaniu z pisarką uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz przedstawiciele instytucji działających na terenie gminy Chorzele.

– Autorka, w swojej niezwykle ciekawej opowieści zaprosiła wszystkich do wyprawy do Zakonu Inayari – miejsca, w którym rozgrywa się akcja powieści ,,Mojra: Przeklęte dzieci Inayari”. Na spotkaniu  Agnieszka zdradziła nie tylko jakie były początki ,,Mojry” i jakie będą jej dalsze losy, ale także opowiedziała o swoich innych projektach literackich. Bardzo interesującym naszych uczniów elementem prezentacji, było przybliżenie przez autorkę cyklu wydawniczego, jak zacząć pisać, jak spróbować wydać swoją twórczość – relacjonuje urząd.

 

Urodzona w 1998 roku Agnieszka Kulbat, to pisarka i pasjonatka sportu. Piotrkowianka, która postanowiła tworzyć powieści fantasy. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fletu poprzecznego. Przez lata, z sukcesami na arenie europejskiej, trenowała również Oyama Karate, przez co z przyjemnością w swoich książkach skupia się na scenach akcji, szczególną uwagę zwracając na walkę wręcz.

 

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments