Sportowo-filmowe popołudnie w Bogatem

W czwartek, 1 czerwca, Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Bogatem przygotował dla uczniów klas I-IV „Sportowo-filmowe popołudnie w szkole”. W ten sposób świętowano najważniejsze święto ze wszystkich obchodzonych w szkołach – Dzień Dziecka.

Spotkanie rozpoczęło się występem Klubu Seniora. Panie wyrecytowały dla najmłodszych znane wiersze, m.in. „Zosię Samosię”. Na koniec złożyły dzieciom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta i poczęstowały pysznymi cukierkami.

Następnie cała społeczność uczniowska przeniosła się na boisko szkolne, gdzie rozpoczęła się wspólna zabawa. Uczniowie grali w różne gry zespołowe, rywalizowali na torze z przeszkodami oraz tańczyli do podkładów muzycznych. Obok boiska ustawiony był „stolik makijażu”, przy którym wszyscy chętni mogli poddać się „zabiegom upiększającym” skutkującym wspaniale wymalowanymi twarzyczkami.

Kolejnym punktem programu był mecz piłki nożnej – dla chłopców, oraz aerobik na sali gimnastycznej – dla dziewcząt.

Po wyczerpującej zabawie wszyscy uczniowie udali się do kawiarenki szkolnej na pyszne hot-dogi i słodkości. Punktem kulminacyjnym zabawy był wspólny seans filmowy.

Szczęśliwe i zadowolone dzieci po cudownym popołudniu wróciły do swoich domów, odebrane przez rodziców.

 

 

 

 

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments