Spółdzielnia przypomina: na osiedlu Orlika prowadzone są obecnie przeglądy i kontrole

W blokach na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej w Przasnyszu rozpoczęły się przeglądy i kontrole. Zarząd informuje, że te są zaplanowane, a informacje o działaniach wywieszane są wcześniej na klatkach schodowych.

 

W ostatnich dniach pojawiają się pochodzące z wielu gmin informacje o oszustach powołujących się czy to na pracowników spółdzielni mieszkaniowych, czy też na pracowników samorządów, którzy próbują dostać się do domu mieszkańców.

W tym samym czasie na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej w Przasnyszu odbywają się prawdziwe przeglądy i kontrole instalacji elektrycznej, gazowej i przeglądy kominiarskie.

Jak zatem uniknąć oszustwa, a jednocześnie nie utrudniać pracownikom przeprowadzenia kontroli?

– Na terenie spółdzielni te kontrole już się rozpoczęły. My każdorazowo przed rozpoczęciem kontroli wywieszamy na tablicach informacyjnych, na klatkach schodowych informacje, na kiedy te są planowane – mówi prezes Spółdzielni Waldemar Wilkowski.

I apeluje o pozwolenie na przeprowadzenie kontroli. W razie wątpliwości można kontaktować się ze spółdzielnią (29 752 42 33).

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zenek
zenek
15 dni temu

i już wiadomo gdzie iść na włam. brawo.

Ja.ja
Ja.ja
15 dni temu

Chyba by wypadało żeby ten człowiek miał do okazania jakiś dokument. Co za problem. Jak prezes myśli że napisać kartkę to wystarczające to jest w błędzie. Sama miałam wątpliwości czy tego człowieka wpuścić i gdybym nie wiedziała że robi przeglądy z pewnością bym go nie wpuściła.

Yeyo
Yeyo
15 dni temu
Reply to  Ja.ja

Nie chcesz to nie wpuszczasz, masz problem