Sparingi międzyklubowe w Przasnyskim Klubie Sportów Walki OKAMI.

W sobotę, 1 lutego, w godzinach porannych Klub OKAMI gościł na treningu Ciechanowski Klub Bokserski. CKB to świetna grupa prowadzona przez trenerów Michała Garstkę oraz Marcina Wierzchowskiego. Na sparingu spotkali się zarówno zawodnicy starsi, jak i dzieci, by wspólnie wymienić się wiedzą i zdobyć nowe doświadczenie. W sumie było to około 50 osób.

Dla wielu osób, a przede wszystkim dzieci, były to pierwsze starcia w walce. Wszystkim poszło naprawdę świetnie! Jesteśmy dumni, widząc, jak wiele nauczyli się nasi adepci w tak krótkim czasie. Część z nich trenuje zaledwie od kilku tygodni, część od maksymalnie kilku miesięcy. Nasz klub jest młodym klubem, który w marcu będzie miał oficjalnie rok, choć pierwsze treningi zaczęliśmy już we wrześniu 2018 – informują trenerzy z Klubu Okami.

Chcemy, aby każdy, kto do nas dołączy miał możliwość rozwijania się w jak najlepszy sposób. Dążymy do tego, aby wszyscy wychodzili przede wszystkim zadowoleni, ale i mega zmęczeni z każdych zajęć – dodają.

W klubie trenują osoby, które chcą się poruszać, inne nauczyć samoobrony, a jeszcze inni chcą się rozwijać stricte pod kątem zawodów. Spotkania z innymi klubami dają ogrom doświadczenia, dlatego Okami planuje organizować je jak najczęściej. Ostatnim było seminarium z Damianem Laszukiem. Teraz, jak twierdzą, czas planować kolejne.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments