„Solidarni z Ukrainą” – zaproszenie na piknik integracyjny w Czernicach Borowych

Na terenie Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Czernicach Borowych w najbliższa niedzielę odbędzie się piknik integracyjny w ramach realizowanego projektu „Solidarni z Ukrainą”.

 

Fundacja Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo – Wychowawczych „Nasze Dzieci” zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu przasnyskiego do udziału w pikniku integracyjnym w ramach projektu „Solidarni z Ukrainą”, który odbędzie w najbliższą niedzielę, 18 września w godzinach od 13.00 do 18.00 na terenie Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Czernicach Borowych.

Organizatorzy zapewniają darmowe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Wśród nich dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn, słodki poczęstunek, a także grochówka, grill oraz gry i zabawy przygotowane przez zespół animatorów.

 

Projekt „Solidarni z Ukrainą” został sfinansowany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego i będzie realizowany w okresie od 15 września do 30 listopada 2022 roku.

Jest skierowany do dzieci, młodzieży i rodzin uchodźców z Ukrainy zamieszkałych na terenie powiatu przasnyskiego po dniu 24 lutego 2022 roku oraz dzieci, które przebywają w pieczy zastępczej na terenie powiatu przasnyskiego. Oprócz pikniku, w ramach projektu odbędą się warsztaty plastyczne.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtuś
Wojtuś
16 dni temu

Jeszcze im wręczcie chociaż po 5 stówek żeby godniej żyli 😀