„Solidarni z Ukrainą” – piknik integracyjny w Czernicach Borowych

Na terenie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Czernicach Borowych, w niedzielę, 18 września odbył się piknik integracyjny w ramach realizowanego projektu „Solidarni z Ukrainą”.

 

Fundacja Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo-Wychowawczych „Nasze Dzieci” zaprosiła mieszkańców powiatu przasnyskiego do udziału w pikniku integracyjnym w ramach projektu „Solidarni z Ukrainą”.

Mimo brzydkiej pogody organizatorzy zapewnili darmowe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Wśród nich były dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn, słodki poczęstunek, a także grochówka i grill. Dodatkowo animatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników wspólne gry i zabawy.

Projekt „Solidarni z Ukrainą”, został sfinansowany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego i jest skierowany do dzieci, młodzieży i rodzin uchodźców z Ukrainy zamieszkałych na terenie powiatu przasnyskiego po dniu 24 lutego 2022 roku oraz dzieci przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu przasnyskiego. Projekt będzie realizowany do 30 listopada 2022 roku.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
1 rok temu

Fajna impreza, więcej takich dla dzieci ale też dorosłych