Śmiertelne potrącenie w Jastrzębcu. Policja podała wstępne ustalenia

Jak informowaliśmy wczoraj, w piątek w Jastrzębcu (gmina Czernice Borowe) doszło do tragicznego w skutkach potrącenia młodego rowerzysty. Przasnyska Policja podała najnowsze ustalenia dotyczące zdarzenia.

 

Przasnyscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek tuż po godzinie 19.00 w Jastrzębcu w gm. Czernice Borowe.

– Pracujący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący rowerem 18 – letni mieszkaniec gm. Czernice Borowe, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, na skutek czego wjechał wprost pod jadący w kierunku Rzęgnowa pojazd marki Ford Kuga, którym kierowała 35 – letnia mieszkanka pow. ostrołęckiego – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak.

 

Niestety kierujący jednośladem w wyniku potrącenia poniósł śmierć na miejscu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierującej Fordem wykazało, że w chwili zdarzenia była trzeźwa.

Przasnyscy policjanci apelują o rozwagę i rozsądek. Pamiętajmy, że każdy uczestnik ruchu drogowego chciałby zakończyć swoją podróż w bezpieczny sposób. Aby tak się stało, należy przestrzegać zasad ruchu drogowego. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo nas samych i innych.

 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Swiadek
Swiadek
1 miesiąc temu

Jako świadek jestem w szoku braku profesjonalizmu Przasnyskiej policji. Na moich oczach zacierali, pewnie nieumyślnie, ślady wypadku jeszcze przed przyjazdem prokuratora. Jeden z policjantów, był nawet na tyle nieuważnie nieodpowiedzialny, że przejechał po bucie potrąconego chłopaka. Wstyd i hańba. Serio żenujące, a prężyli się tam jak „nadludzie”, pokazując swoją władze. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

Korsarz
Korsarz
1 miesiąc temu
Reply to  Swiadek

Czego się spodziewać jak tam wszystko po znajomości. A profesjonalizmu zero . Tylko jakby ktoś z rodziny został poszkodowany to szybko by pomagali .

mieszkaniec
mieszkaniec
1 miesiąc temu

tak wyglądają drogi i pobocza w całej gminie , moja propozycja za kosy niech się wezmą radni , wójt , sołtysi i urzędnicy i w czynie społecznym uporządkują gminę jak nie mają pieniędzy na utrzymania dróg