Służby poszukiwały 32-letniego mieszkańca gminy Przasnysz. Istniało ryzyko próby samobójczej

W czwartek, 7 lipca o godz. 10.49 zgłoszono zaginięcie młodego mężczyzny. Padły podejrzenia, że może chcieć popełnić samobójstwo. Patrol policji odnalazł go w sąsiedniej miejscowości.

 

Do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu o godzinie 10.49 wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 32-letniego mężczyzny w miejscowości Gostkowo, w gminie Przasnysz. Na miejsce zdarzenia policjanci wysłali 6 patroli. O zajściu poinformowali także Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu z prośbą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego, w związku z podejrzeniem chęci popełnienia samobójstwa.

Strażacy także zadysponowali 6 jednostek.

 

Wspólne działania służb ratunkowych polegały na przeczesywaniu przyległego terenu, w tym lasu. Zaginionego udało się odnaleźć na przystanku autobusowym w sąsiedniej miejscowości.

– Mężczyzna został odnaleziony przez patrol policji w miejscowości Lisiogóra. Zaginiony, cały i zdrowy został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Na tym zakończono poszukiwania – informuje Krzysztof  Błaszczak, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
1 rok temu

Nie jest łatwo takiej osobie, nieraz koledzy pomogą dojść do takiej dyt6