„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Przasnysz w telewizji zobaczymy już w piątek.

Na antenę wrócił „Ślub od pierwszego wejrzenia”. W piątej edycji programu poznaliśmy nowe pary, a każda z nich zobaczy się dopiero w chwili, w której wezmą ślub. Najnowszy odcinek serii, w którym zobaczymy Przasnysz i okolice, będzie można obejrzeć już w najbliższy piątek o godzinie 20.30 w TVN7.

 

Po pełnych emocji pierwszych odcinkach nowego sezonu kontrowersyjnego “Ślubu od pierwszego wejrzenia” nadszedł czas na najważniejsze decyzje w życiu młodych. W najnowszym odcinku kawalerowie będą borykać się z zawiadamianiem swoich rodzin, nie wszystkim bowiem spodoba się pomysł zawarcia małżeństwa z nieznajomą. W tym odcinku będziemy mogli również towarzyszyć pannom młodym w wyborze sukni ślubnych.

 

W kilku najbliższych odcinkach zobaczymy także najnowsze sceny kręcone w Przasnyszu i okolicach, a na ekranie ponownie zagości burmistrz Łukasz Chrostowski, który zapewnia, że oglądanie naszego miasta na ekranie zapewni fenomenalne emocje, ponieważ gród nad Węgierką został ukazany ze swojej najpiękniejszej strony.

Będą przasnyskie plenery oraz obrazy ukazujące okoliczne hotele, którymi możemy się szczycić. W tej serii nowością będą śluby plenerowe, zawierane w podprzasnyskim Dworze Karwacz. To właśnie tu, na nową drogę życia wstąpią wszyscy nowożeńcy, którzy poznają się w obecnej serii.

 

Najbliższe odcinki trzeba śledzić – zachęca Łukasz Chrostowski

Burmistrz zapewnia, że piątkowy odcinek trzeba koniecznie obejrzeć, ponieważ zapewni mnóstwo emocji widzom z całego kraju, a mieszkańcom powiatu przasnyskiego w szczególności.

Zasada show jest niezmienna od kilku lat. Eksperci wybrali już trzy pary, które poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Uczestnicy programu wybór partnera na całe życie powierzyli specjalistom. Pary dobierane są według podobieństwa pod względem charakterologicznym, emocjonalnym, osobowościowym i fizycznym.

 

Przez kolejne odcinki relacjonowane są pierwsze chwile małżeństw, począwszy od ceremonii zaślubin w Przasnyszu oraz udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. W ostatnim odcinku (tj. po miesiącu wspólnego życia) pary zdecydują, czy zostają ze sobą, czy biorą rozwód.

Choć kilka par poznanych w programie przetrwało, większość małżeństw zawartych w ten nietypowy sposób nie przetrwało próby czasu. W obecnej, 5. edycji show eksperci zadbali, by świeżo upieczeni małżonkowie mieli jeszcze lepsze wsparcie oraz pomoc specjalistów i psychologów, a tym samym większe szanse na trwały związek.

 

M. Jabłońska


 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franc
Franc
23 dni temu

burmistrz Łukasz Chrostowski, który zapewnia, że oglądanie naszego miasta na ekranie zapewni fenomenalne emocje, ponieważ gród nad Węgierką został ukazany ze swojej najpiękniejszej strony.

znowu powiedzą że Przasnysz to zadupie tak jak w poprzedniej serii? Takiej reklamy nam trzeba Panie Burmistrzu!

Ekstra
Ekstra
23 dni temu
odpowiada  Franc

Najważniejsze, że burmistrz czuje się świetnie na swoim stołku 🙂

Rec
Rec
23 dni temu

Wole juz oglądać obrady sejmu

ORMO
ORMO
23 dni temu

Parcie na szkło