Skradziony Volkswagen odzyskany. Próbowano go przemalować

Odnaleziono białego Volkswagena Transporter, który został kilka dni temu skradziony z prywatnej posesji na terenie miasta Przasnysz. Niestety, nie udało się odzyskać całej jego zawartości.

 

Kilka dni temu informowaliśmy naszych czytelników o kradzieży auta, do jakiej doszło w nocy z 28 na 29 kwietnia. Wówczas z prywatnej posesji w Przasnyszu, na ul. Leszno skradziono Volkswagena Transporter T4. W samochodzie znajdowały się piły i narzędzia do pracy w lesie.

– Dzięki ogromnej sile Internetu, mój bus został odnaleziony, co prawda z dodatkowym kolorem i „udoskonaleniami”, ale najważniejsze że jest. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc a szczególne podziękowania dla Policji – informuje właściciel pojazdu.

Niestety, nie udało się odzyskać całej zawartości auta. Były to narzędzia potrzebne do prowadzenia działalności gospodarczej.

– Zawartości auta niestety nie udało się odzyskać w całości, ale dziękuję wszystkim, którzy przekazali cenne informacje w  odnalezieniu samochodu. Za komentarze też, pozytywne i negatywne. Samochód jakkolwiek by nie był, ale służył mi do mojej pracy i były w nim rzeczy potrzebne do prowadzenia mojej działalności. Może resztę też uda się odzyskać, w co bardzo wierzę – dodaje wdzięczny właściciel.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
25 dni temu

W sumie raczej skroili dla zawartości niz dla samochodu. Chyba już nikt nie bierze takich chrupków , nawet nie brak zamykać tego na parkingu.