Skradziony Renault Master odzyskany. W „dziupli” odnaleziono narzędzia i fotowoltaikę

Wspólne działania kryminalnych z KWP zs. w Radomiu i KPP w Mławie doprowadziły do zatrzymania dwóch podejrzanych o kradzież Renaulta Mastera. Pojazd został skradziony kilka dni wcześniej, o czym informowaliśmy w naszym serwisie. Sprawa ma charakter rozwojowy. Mężczyźni mogą mieć na swoim koncie więcej kradzieży samochodów. Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie.

 

Od kilku miesięcy policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu zajmowali się sprawą kradzieży busów na terenie mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Według ustaleń „kryminalnych” na terenie tych trzech województw miało miejsce kilkanaście kradzieży busów, które następnie były rozbierane na części i trafiały do paserów.

 

Kilka dni temu skradziono Renaulta Mastera z elektronarzędziami i fotowoltaiką. Policjanci z KWP wspólnie z kryminalnymi z Mławy, w pobliżu Płocka, zatrzymali kierującego skradzionym samochodem, 40-letniego mieszkańca Kętrzyna oraz współdziałającego z nim 34-letniego mieszkańca pow. mławskiego. W dziupli w Mławie odnaleziono fotowoltaikę. W Ciechanowie odnaleziono skradzionego w kujawsko – pomorskim kolejnego Renaulta Mastera.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, sprawa ma charakter rozwojowy. Obaj zatrzymani, na wniosek prokuratury, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie, zostali aresztowani na 3 miesiące.

Dalsze czynności prowadzą mławska prokuratura oraz policja.

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kierowca
Kierowca
2 lat temu

Zeby nie KWP to by nie znaleźli

Zamyślony
Zamyślony
2 lat temu

Słychać O tym że co jakiś czas komuś ukradną samochód . Ale że policja wkoncu jakis znalazła ? Pierwszy raz widzę . Ale jak ma się znajomości to i policja robi to co do niej należy . Pytanie czy nie dało się tak samo trochę postarać żeby znaleźć dwie hondy Accord z wojskowej i Lexusa z malinki ?
Pokazali że jak chcą to mogą szkoda tylko szkoda że nie wtedy jak przyjdzie do nich szary Kowalski