Skradziono kolejny samochód. Z posesji w Stegnie zniknął Lexus NX300

Dziś w nocy, z 3 na 4 maja doszło do kradzieży kolejnego samochodu na terenie powiatu przasnyskiego. Sprawą zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu.

 

O godz. 6.20 do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu zgłoszono, że z posesji w miejscowości Stegna, w gm. Jednorożec skradziono Lexusa NX 300 w kolorze białej perły.

Na przestrzeni kilku miesięcy na terenie północnego Mazowsza doszło do kilku tego rodzaju przestępstw. W powiecie przasnyskim do tej pory odnotowano dwie kradzieże wartościowych aut. Policjanci mają już swoje podejrzenia.

– Wygląda to na zorganizowane kradzieże samochodów wartościowych, powyżej 100 tys. zł. Zobaczymy, co się wydarzy w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że ten proceder zostanie ukrócony. Na chwilę obecną nie mogę powiedzieć nic więcej – wyjaśnia Tomasz Łysiak, komendant Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

 

Funkcjonariusze policji apelują do mieszkańców powiatu przasnyskiego, aby zgłaszali każdą sytuację, która budzi ich podejrzenia.

– Czasami są sytuacje, często związane z kradzieżą auta, które wzbudziły nasze podejrzenia. Pamiętajmy, aby jak najszybciej je zgłaszać. Każda z nich zostanie sprawdzona – dodaje komendant.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sidewinder
Sidewinder
1 miesiąc temu

leasing kręci sie

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Sidewinder

Bo się opłaca. Zatem co w tym złego?

Mieszkaniec 123
Mieszkaniec 123
1 miesiąc temu

komendant MA NADZIEJE ZE PROCEDER ZOSTANIE UKRUCONY nie no to mnie uspokoił hahaha nieudaczniki mandaty wlepiać potrafią najlepiej uczciwie pracującym ich najłatwiej wytropić.ktory to z kolei samochod w naszej okolicy czy policjanci potrafią do tylu liczyć??????

Przasnyszanka
Przasnyszanka
1 miesiąc temu

A co robi POLICJA????

kkk
kkk
1 miesiąc temu

no to jak maja podejrzenie to czemu tam nie wkraczaj zabijają na miejscu złodziei i po sprawie koniec i kropka