Skazany za kradzież z włamaniem wpadł w ręce przasnyskiej policji

Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu zatrzymali 33 – letniego mieszkańca Przasnysza, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

 

Pomimo tego, że sposobów i metod ukrywania się osób jest dużo, to nie ma tygodnia, by funkcjonariusze nie zatrzymali kolejnych uciekających się przed wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymywanie osób poszukiwanych, tak, by te nie uniknęły odpowiedzialności karnej, jest jednym z ważnych działań policji.

– W sobotę (25.03) o godzinie 21:20 policjanci pionu prewencji podczas pełnionej służby ustalili, że na terenie naszego miasta przebywa 33 – letni mężczyzna, poszukiwany za przestępstwo kradzieży z włamaniem na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia wystawionych przez przasnyski sąd – informuje Ilona Cichocka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 306 dni – dodaje rzeczniczka.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments