Sierpień pełen atrakcji w Mieście i Gminie Chorzele. Znamy harmonogram letnich imprez

Minęła połowa wakacji, a Miasto i Gmina Chorzele zaprasza na kolejne imprezy i atrakcje zarówno dla dzieci, jak i starszych mieszkańców.

 

Wakacyjna moc atrakcji w Chorzelach oraz całej gminie pod patronatem burmistrz Beaty Szczepankowskiej nabiera tempa. Każdy znajdzie coś dla siebie.

– Mamy półmetek wakacji, a organizatorzy nie zwalniają tempa i szykują kolejne. Zatem dzieje się i będzie się działo! Możemy dziś śmiało stwierdzić, że po przedwakacyjnych ustaleniach w gronie burmistrz Beaty Szczepankowskiej, wiceburmistrz Reginy Grzelak, dyrekcji Ośrodka Upowszechniania Kultury oraz Wydziału Oświaty i Promocji Urzędu Miasta i Gminy, jak też Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – harmonogram imprez kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych, profilaktycznych, czy społecznych – dla mieszkańców, całych rodzin, seniorów, dzieci i młodzieży jest bardzo bogaty i przyciąga rzecze mieszkańców z całej Gminy oraz Powiatu – poinformował wydział promocji Urzędu Miasta i Gminy Chorzele.

 

Wśród imprez przewidziane są koncerty, występy kabaretów, pikniki, a także imprezy dla najmłodszych i seniorów. Nie zabraknie zawodów sportowych i wyjazdów integracyjnych.

 

 

j.b.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments