Siedem medali dla 2.ORel Przasnysz w Mistrzostwach 16. Dywizji Zmechanizowanej w biegu na orientację.

W dniach 7 – 9 września odbyły się mistrzostwa 16. Dywizji Zmechanizowanej w biegach na orientację.Zawody zostały zorganizowane w miejscowości Elbląg, a ich gospodarzem była 9. Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej.

Zmagania zostały podzielone na trzy etapy. Pierwszy przeprowadzony został w rejonie Starówki Elbląskiej, w którym rywalizowano na dystansie sprinterskim. W tym dniu reprezentacja Ośrodka zdobyła 4 medale w kategoriach indywidualnych:

–        złoty medal w kategorii M40 mł. chor. Damian DAMAZYN;

–        srebrny medal w kategorii M35 kpt. Janusz ŁAZARSKI;

–        srebrny medal w kategorii M21 szer. Krzysztof ŻEBROWSKI;

–        brązowy medal w kategorii M35 szer. Łukasz ZIMMER.

 

W drugim dniu biegów rozegrano „klasyk” w rejonie parku Bażantarnia, w którym złoty medal zdobył w kategorii M21 szer. Krzysztof ŻEBROWSKI. Z brązowego medalu w kategorii M40 cieszył się natomiast mł. chor. Damian DAMAZY.

Trzeci etap to popis naszej sztafety mieszanej, która z przewagą 12 minut i 37 sekund zdobyła złoty medal. „Złota” sztafeta” wystąpiła w składzie: kpt. Janusz ŁAZARSKI, szer. Krzysztof ŻEBROWSKI, szer. Sylwia Całka. Ostatecznie reprezentacja 2. Ośrodka Radioelektronicznego uplasowała się na 3. pozycji wśród 14 reprezentacji jednostek wojskowych.

Gratulujemy uzyskanych wyników.

Źródło 2ORel
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments