Sezon tenisowy w Przasnyszu już ruszył. Zapraszamy na korty.

Po zimowej przerwie miłośnicy tenisa ziemnego w Przasnyszu mogą znów cieszyć się z uprawiania ulubionej dyscypliny sportu. Zapraszamy do przasnyskiego OSIR-u od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 21:00 oraz weekendy w godzinach 10:00 –18.00.

Cennik:

kort tenisowy bez oświetlenia – 1 godz. 15,00 zł

kort tenisowy z oświetleniem  – 1 godz. 20,00 zł

Zachęcamy i ZAPRASZAMY!

REGULAMIN KORZYSTANIA Z KORTÓW TENISOWYCH NA STADIONIE MIEJSKIM W PRZASNYSZU

  1. Korty tenisowe zlokalizowane są na terenie Stadionu Miejskiego w Przasnyszu i administrowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu.
  2. Na korcie obowiązuje zachowanie porządku, czystości, spokoju i ciszy oraz podporządkowanie się decyzjom osoby nadzorującej korty. Korzystający ma prawo wejść na kort dokładnie o godzinie opłaconej i zobowiązany jest opuścić kort o godzinie upłynięcia rezerwacji. Czas rezerwacji jest również czasem do uporządkowania nawierzchni kortu tj. wyrównaniu nawierzchni (paca drewniana,  szczotkowanie, zaciągnięcie matą, skropienie wodą).
  3. O przydatności kortów do gry decyduje osoba obsługująca kort.
  4. Pierwszeństwo korzystania z kortu mają osoby które dokonały rezerwacji terminowej.
  5. Nie wolno korzystać z kortu bez uiszczenia opłaty.
  6. Na korcie mogą jedynie przebywać  osoby grające.
  7. Grających obowiązuje strój sportowy oraz buty przeznaczone do gry w tenisa ziemnego na kortach z mączki lub inne obuwie sportowe na niskiej płaskiej podeszwie.
  8. Z kortu mogą korzystać wszyscy miłośnicy tenisa ziemnego od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do zmierzchu, w soboty i niedziele od 10.00 do 18.00.

Osoby chętne do korzystania z kortów w dni powszednie oraz soboty i niedziele proszone są o rezerwacje gier w biurze OSiR lub u osoby obsługującej korty.


Źródło OSiR Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments