Sezon na pijanych kierowców trwa. Cztery zatrzymania w dwa dni

Od poniedziałku, 17 października do środy 19 października przasnyska policja odnotowała aż cztery zdarzenia, w których udział brali kierowcy pod wpływem alkoholu.

 

Do pierwszego zdarzenia doszło w poniedziałek, 17 października, o godzinie 7.20 w Chorzelach.. Policjantom udało się zatrzymać 23-letniego mieszkańca pow. makowskiego, który kierował samochodem marki Skoda Fabia, mając w swoim organizmie ponad 0,8 promila alkoholu.

Tego samego dnia, o godz. 11.15, także w Chorzelach, funkcjonariusze zatrzymali 51-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował pojazdem osobowym marki Renault. Badanie alkomatem wykazało, że miał w swoim organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

 

Następnie, we wtorek, 18 października o godzinie 12.40 w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego został zatrzymany 35-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, kierowca pojazdu osobowego marki Volkswagen Golf. W tym przypadku badanie alkomatem wykazało ponad 1,1 promila alkoholu.

Do ostatniego ze zdarzeń doszło w środę, 19 października, o godzinie 6.55 w Przasnyszu na ul. Baranowskiej. Tym razem przasnyscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali 41-letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego, który kierował pojazdem ciężarowym marki Man. Kierowca prowadził auto mając 0,4 promila alkoholu w organizmie.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
1 rok temu

W Zakociu jeżdżą pijani, żona mowila z, tam powinna jeździć policja