Seria kradzieży sklepowych w powiecie przasnyskim. W dwa dni dokonano ich aż sześć

W ostatnich dniach na terenie powiatu przasnyskiego doszło do serii kradzieży sklepowych. Policja odnotowała ich aż 6 w ciągu zaledwie dwóch dni.

 

16 sierpnia w Przasnyszu na ul. Leszno w sklepie należącym do jednej z sieci handlowych, 43 – letni mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży artykułów spożywczych o wartości 55,17 złotych. Nieco później do kradzieży doszło w Chorzelach.

– Na ul. Kasztanowej, w sklepie należącym również do jednej z sieci handlowych, 22 – letni mieszkaniec gminy Jednorożec dokonał kradzieży alkoholu o wartości 7,99 złotych – informuje kom. Paweł Rykowski.  Pierwszy z mężczyzn odpowie przed sądem, drugi został ukarany mandatem karnym w kwocie 200 złotych.

17 sierpnia kradzieży policja odnotowała aż 5. Wszystkie na terenie Przasnysza. Najpierw policjanci otrzymali zgłoszenie ze sklepu sieci handlowej przy ulicy Sosnowej. Tam 43 – letni mieszkaniec Przasnysza ukradł alkohol i napój o wartości 30 złotych. 43–latek został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 złotych.

 

W tym samym sklepie, tego samego dnia lecz kilka godzin później 43 – letni mężczyzna ukradł artykuły spożywcze o wartości 22,53 złotych. Za swoje postępowanie odpowie przed przasnyskim sądem.

Tuż po południu pracownik sklepu obuwniczego zgłosił, że 16 sierpnia w Przasnyszu na ul. Orlika w sklepie obuwniczym, nieustalony sprawca dokonał kradzieży czterech par butów męskich i jednych damskich o łącznej wartości 1649,95 złotych.

Do kolejnego tego typu zdarzenia doszło w drogerii przy ul. Orlika. Ze sklepowych pólek tym razem zniknęły maszynki do golenia o wartości 226,99 złotych. 43 – letni mieszkaniec Przasnysza, który dopuścił się kradzieży odpowie przed sądem.

I o ile kradzieże sklepowe na tym się zakończyły, tak tego dnia z ulicy Sportowej zniknął jeszcze rower marki Kross Lea 5.0 o wartość 1500 złotych.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtuś
Wojtuś
1 miesiąc temu

A co robią ochroniarze???

Tomasz
Tomasz
1 miesiąc temu
Reply to  Wojtuś

Łapią ich, jeśli jest podany wiek to prawdopodobnie zatrzymali ich ochroniarze i przekazali w ręce policji

myto
myto
1 miesiąc temu
Reply to  Wojtuś

Złodzieje są wyrachowani i ochronę oszukają.

dzik z barakow
dzik z barakow
1 miesiąc temu

prawo jak w arabii i po problemie by bylo

Amator
Amator
1 miesiąc temu
Reply to  dzik z barakow

Kastrować. Jak by ktoś nie miał jedzenia to jeszcze do zrozumienia.