Seniorzy z Klubu Senior + „Pod świerkiem” z Krzynowłogi Małej odwiedzili bibliotekę

Gośćmi Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzynowłodze Małej byli seniorzy z Klubu Senior + „Pod świerkiem”. Inspiracją do spotkania było pojawienie się w kalendarzu na październik nietypowych świąt.

 

5 października seniorzy z Klubu Senior+ „Pod świerkiem” odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Krzynowłodze Małej. Inspiracją do spotkania było pojawienie się w kalendarzu na październik nietypowych świąt, takich jak Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, Międzynarodowy Dzień Kawy i Międzynarodowy Dzień Muzyki.

W trakcie spotkania seniorzy przeglądali nowości wydawnicze, a także śledzili historię życia mieszkańców gminy Krzynowłoga Mała, która została opisana w „Kronikach z życia mieszkańców”.

 

– Była to okazja do wspólnego czytania przy dźwiękach wspaniałej, ponadczasowej muzyki, zapisanej na płytach winylowych, płynącej z adapteru. Jak na Międzynarodowy Dzień Kawy przystało, nie zabrakło również aromatycznej kawy, pitej do pyszności przygotowanych przez pracowników biblioteki, jak i nasze wspaniałe seniorki – relacjonuje spotkanie biblioteka.

Spotkanie dodatkowo zaowocowało pozyskaniem nowych czytelników.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments